zdroj: Youtube / Red Barrels

Děs a hrůza na vlastní kůži. The Outlast Trials míří do předběžného přístupu

14. 3. 2023 8:00 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Horor The Outlast Trials se ještě letos ukáže v předběžném přístupu. Pokračování kultovních survival hororů se však mění z čistě singleplyerového zážitku v kooperativní boj o přežití. Budete schopni přežít sadistické pokusy společnosti Murkoff, která si z vás a vašich přátel dělá pokusné králíky?

The Outlast Trials se odehrávají během studené války. Korporace Murkoff na lidech testuje pokročilé metody vymývání mozku a ovládání mysli. Hra slibuje, že v paranoidním světě plném strachu a násilí prověří vaše morální přesvědčení a fyzickou výdrž.

Hrát můžete sólo nebo až s třemi dalšími vězněnými kolegy a kolegyněmi. Podobně jako v předchozích hrách bude klíčové plížení, vyhýbání se nepřátelům a zběsilý úprk. K tomu vám hra nabídne široký arzenál nástrojů pro tvorbu pastí a příležitostí k útěku a zpomalení protivníků.

Tentokrát si vytvoříte vlastního pacienta a dokonce si podle svého budete moci vyzdobit i vězeňskou celu, do které se mezi experimenty vždy vrátíte. Součástí hratelnosti bude i hledání důkazů o brutálních pokusech, abyste po útěku ze sadistického vězení mohli Murkoff hnát k odpovědnosti.

Trailer, na který se můžete podívat výše, neukazuje žádné záběry z hraní. Přibližuje ale emoce a vervu, s jakou na The Outlast Trials pracují dabéři. A je to skutečně rozmanitá přehlídka řevu, skřeků i mrazivého skučení. Hra vychází v předběžném přístupu 18. května.

Nejnovější články