Další Duke Nukem 3D kompilace nabídne podporu Steamu
zdroj: tisková zpráva

Další Duke Nukem 3D kompilace nabídne podporu Steamu

20. 3. 2013 15:28 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Jakoby Duke Nukem 3D těch speciálních a kompilačních edicí neměl na svém propoceném a prasečí krví zborceném triku za ta léta dost, dočká se zanedlouho ještě jedné. Devolver Digital připravuje vydala na Steamu Duke Nukem 3D: Megaton Edition za 10 babek, kterou oficiální popisek charakterizuje jako „definitivní kompilaci přelomové střílečky, která obsahuje vylepšenou verzi DN3D: Atomic Edition, tři unikátní rozšiřující balíčky a původní verzi hry“.

Trailer na Megaton Edition, který najdete v článku, vám všechno výše uvedené představí v náležité parádě a nejvyšším lesku. Já k tomu jen dodám, že krom čtyř-episodní Atomic Edition kampaně se v trojici zmíněných expanzích podíváte s Dukem do tropického ráje, budete prasata a jiné alieny kosit v Washignton D.C., potažmo na vás čekají i boje v zimním prostředí.

...

Nejsem si zcela jistý, že jde o úplně nový obsah, nebo spíše napodobeniny oblíbeného fanouškovského obsahu, ale vem to čert. Za docela solidně vyleštěnou OpenGL grafiku, podporu Steam Achievementů, Steamworks multiplayeru a Steam Cloud ukládání pozic ta nová edice docela stojí. Hledejte ji tady.

Nejnovější články