Ďábelské křižovatky do MotorStorm ke stažení
zdroj: tisková zpráva

Ďábelské křižovatky do MotorStorm ke stažení

9. 11. 2007 13:13 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Co přináší do offroadových závodů nová trať, pětice vozů a čerstvý patch?

Offroadové závody MotorStorm (85%, mega-recenze) se dnes dočkaly nového přídavku Devil's Weekend, který je za $6 (zhruba 110,- Kč) ke stažení na PSN Store. Najdete v něm čtyři vstupenky na desítku závodů, pětici nových vozidel a jedno bonusové, které budete teprve muset odemknout. Všechny vozy jsou navíc k dispozici ve třech skinech (modely naleznete na Playstation Blogu).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hlavním lákadlem je nová horská trať Devil's Crossing, kterou můžete projet několika trasami. Všechny se ale nakonec sbíhají na "ďábelských křižovatkách", jak ukazují obrázky. Pokud narazíte na obstojné soupeře, budete se míjet vždy jen na těchto místech, pochopitelně jako dělaných pro děsivé nárazy a přímé kolize.

zdroj: Archiv


MotorStorm Devil's Weekend video

Když si navíc nainstalujete nový server patch, dostanete s ním také speciální halloweenovský skin. Update 3.0 jinak přidává podporu pro ovladač Dualshock 3 s možností nastavit citlivost jeho pohybového sensoru. V rámci jedné síťové hry navíc odteď vaši startovní pozici určuje, na jakém místě jste naposled dojeli.

Update (15:30): Do článku přidáno video. ukazující novou trať i vozidla.
zdroj: Playstation Blog, IGN

levis

Nejnovější články