zdroj: Bitrich.info

Česko-slovenská simulace vlakového dispečera Rail Route vypadá jako velké Mini Metro

16. 2. 2022 12:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Česko-slovenské duo vývojářů vystupujících jako Bitrich.info vylepšuje svou minimalistickou vláčkovou simulaci Rail Route o tutoriál. Hra je už od loňského léta v předběžném přístupu na Steamu, kde si jí vyzkoušelo již více než 40 tisíc hráčů a vysloužila si moc pěkné hodnocení 94 % pozitivních hlasů.

Přestože tvůrci věřili v intuitivnost herních systémů, pro některé hráče bylo i tak obtížné se do hry dostat. A tak se objevuje Jožka – nadabovaná postava, která vás zasvětí do tajů simulace vlakového dispečera (viz ukázku níže).

Jožka vás naučí, jak přijímat zakázky a vypravovat vlaky ze stanic. Budete pracovat s výhybkami a návěstidly, budovat rychlejší tratě, zřizovat senzory příjezdu a odjezdu a tak podobně. S postupem času vytvoříte složitou automatizovanou síť, která propojí nejrůznější města nekonečné mapy.

zdroj: Bitrich.info

Rail Route nechybí ani editor vlastních map, které můžete sdílet s ostatními hráči skrze Steam Workshop a využívat tvorbu ostatních, která již čítá stovky položek. Ale datum vydání plné verze hry stále ještě není známé, jelikož vývojáři stále pracují na dalších funkcích. V plánu jsou například nové zvukové efekty, hudba, herní režimy a další upgrady postupu.

Smarty.cz

Nejnovější články