zavřít

Srovnání detailů konzolového Wheelmana

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Midway svými hanlivými výroky o PS3 leckoho urazili, ale vypořádali se s úskalími překvapivě dobře.

Začátkem března jste se mohli dočíst, že tvůrci akčních závodů The Wheelman z vývoje na PlayStation 3 opravdu příliš nadšení nebyli. Jeden fanouškovský web si teď dal tu práci s tím vytípat screenshoty ve stejných částech hry z obou (zřejmě demo) verzí a postavit je pro srovnání vedle sebe. Byť ten web jedním dechem dochází k závěru, že ta pro Xbox 360 vypadá rozhodně lépe, osobně bych to celé bral trochu s rezervou. Obzvlášť z prostředního obrázku se dá říct, že hezčí vzhled zde má překvapivě grafika PS3. Nicméně jako obvykle na každé konzoli hra vypadá trochu jinak a nelze úplně jednoduše říct, že jedna její podoba je hezčí než ta druhá. Nebo ne...?


obrázek z PlayStation 3 (zvětšit), po najetí myši z Xbox 360 (zvětšit)obrázek z PlayStation 3 (zvětšit), po najetí myši z Xbox 360 (zvětšit)obrázek z PlayStation 3 (zvětšit), po najetí myši z Xbox 360 (zvětšit)

The Wheelman vyjde 27. března pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3, kdy publikujeme recenzi - více v našich dojmech a dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Tvůrce The Wheelman: Na PS3 se nedá vyvíjet  [2.3.2009 15:15 - chewiedc]
The Wheelman roste před očima  [24.2.2009 20:20 - jd]
Wheelman přifrčí o měsíc později  [20.1.2009 15:15 - jd]
zdroj: GameInfoWire

levis

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.