zavřít

K hraní Wolfenstein: The Old Blood je třeba výkonnější PC než v případě New Order

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Hardware autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už jen pár dní a B.J. Blazkowicz se vrátí v rámci samostatného datadisku Wolfenstein: The Old Blood. Ten vychází 5, května na PC, PS4 a Xbox One. Bethesda oznámila minimální a doporučené hardwarové nároky a zároveň data, v nichž bude hra dostupná ke stažení předem pro ty, kteří si ji předobjednali. Pokud jste majiteli Xbox One verze, hru už máte k dispozici ke stažení dnes už standardních 38GB. Na PC se preload aktivuje na prvního máje a na PS4 3. května.

Je třeba říci, že Wolfenstein: The Old Blood bude v krabicové verzi opožděný za digitální distribucí. Disk se hrou si budete moci koupit bez ohledu na platformu až 15. května. Jak tvůrci opakují, The Old Blood je samostatným datadiskem, k němuž nepotřebujete mít původní hru a tedy se samozřejmě nebudou přenášet uložené pozice apod. Samotné hardwarové nároky se skoro neliší od těch k New Order, takže se dá čekat, že když vám běžela původní hra, The Old Blood na tom bude podobně. Tvůrci poznamenávají, že doporučená sestava nabízí takový výkon, aby hra běžela v optimální, zamýšlené podobě.

Minimální sestava:
OS: 64bit Windows 7/Windows 8
Procesor: Intel Core i5-2500, 3.3 GHz / AMD FX-8320, 3.5 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 560/ AMD Radeon HD 6870 (1 GB VRAM a víc)
HDD: 38 GB

Doporučená sestava:
OS: 64bit Windows 7/Windows 8
Procesor: Intel Core i7/ AMD FX-8350
Paměť: 8 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660/ AMD Radeon R9 280 (3GB VRAM a víc)
HDD: 38 GB

Tagy: FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.