zavřít

HW news - ve znamení ovladačů

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se shodou okolností urodilo několik nových verzí ovladačů pro široce rozšířené produkty.

Lépe řečeno pro ty nejrozšířenější, jelikož se jedná o čipsety VIA a grafické karty od nVidie a ATI.

    nVidia vypustila zbrusu novou verzi referenčních ovladačů pro všechny své grafické karty - známých Detonátorů. Než se zmíním o novinkách, jedno upozornění: pokud jste si již nové Detonátory stáhli a máte s nimi problémy, je dost možné, že jste byli mezi nešťastníky, kteří si z webu nVidie stáhli špatnou verzi. Lidé z nVidie totiž bohužel na svůj web omylem umístili ne správně fungující Detonátory. To už je napraveno, tzn. pokud jste problémy zaznamenali, hybaj je znovu stáhnout... [celý článek]
Dále se v HW news dozvíte o zpoždění Athlonu XP s jádrem Thoroughbred, nových čipsetech od ATI, ovladačích pro RADEON atd. - kompletní HW news z pátku 22.března čtěte zde.

brko

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.