zavřít

3D výkon karet NVIDIA ve hře Call of Duty

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minule jsme se v podobně zaměřené novince věnovali kartám ATI a dnes konečně přicházejí na řadu mnohem rozšířenější karty s čipy NVIDIA.

Test v čerstvé válečné střílečce Call of Duty vyšel opět na FiringSquad a je mimojiné atraktivní tím, že se v něm utkaly jak nejnovější, tak už poněkud vousatější produkty NVIDIE (GeForce 2 Ti nebo GeForce 3). Snad ani nebudu příliš předbíhat, když prozradím, že i tyto starší karty mají stále co nabídnout a že jejich potenciál ještě není úplně vyčerpán. Překvapila i GeForce FX 5700 Ultra.


Z dalších grafů také vyplývá, že jsou současné produkty NVIDIE, kulantně řečeno, poněkud "nevyvážené". To je stav, kdy několik let staré karty, navzdory všem očekáváním, porážejí svým výkonem karty nové, a kdy karty mainstreamové porážejí karty high-endové, prodávané za jiné peníze. Vyloženou radost tak mohou mít hráči-šetřílkové, jelikož výsledky benchmarků ukazují, že i taková GeForce FX 5200 Ultra poskytuje v Call of Duty dostatečný výkon na to, aby mohla mít v rozlišení 1024x768x32 zapnutý 4-násobný antialiasing.

cappy

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.