Emperor: Rise of the Middle Kingdom
Věková dostupnost

Emperor: Rise of the Middle Kingdom

Články

Emperor: Rise of the Middle Kingdom gold

Pokud se řadíte mezi vyznavače oblíbených strategií jako Caesar, Pharaoh či Zeus od Impressions Games, máme pro vás dobrou zprávu, neboť byl dokončen další přírůstek do této série od firmy Breakaway Games.

Emperor: Rise of the Middle Kingdom obrázky

Není to zase tak dávno, co se na našich stránkách objevily podrobnější informace o tom, s čím se setkáte v nejnovější připravované hře od Impessions Games a Sierry - Emperor: Rise of the Middle Kingdom.

Emperor: Rise of the Middle Kingdom pics

Být nadšencem do strategií a minout takové tituly jako jsou Caesar, Zeus: Master of Olympus anebo Pharaoh, které má na svědomí jedna a tatáž společnost známá jako BreakAway Games, by byl téměř hřích.

Emperor: Rise of the Middle Kingdom pics

Řadíte-li se k pravidelným čtenářům našich novinek, pak jistě už čtvrt roku víte, že Impressions Games se po úspěchu s hrami Caesar, Pharaoh a Zeus: Master of Olympus pustili do další budovatelské strategie s názvem Emperor: Rise of the Middle Kingdom, která bude tentokrát umístěna do prostředí starověké Číny.

Emperor: Rise of the Middle Kingdom info

Sierra a Vivendi Universal dnes oznámili, že pracují na další hře ze série titulů, v nichž má hráč za úkol vybudovat a obhospodařovat města, která ponese název Emperor: Rise of the Middle Kingdom.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
20. září 2002
Recenze