zavřít

Vyzkoušejte demo českého karetního RPG Northmark

iPad Windows MAC

- Download autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Do konce Kickstarter kampaně českého karetního RPG Northmark: Hour of the Wolf vývojářů z Rake in Grass zbývá 20 hodin a z cílové částky 8 000 dolarů je vybráno něco přes 1 100 babek. Pokud se nestane zázrak, tak se asi tvůrcům peníze vybrat nepodaří. Není však třeba věšet hlavy, protože je nevěší ani sami vývojáři. Zhluboka se nadechli a rozhodli se, že hru tak jako tak dokončí a vydají - snad ještě před koncem roku. Jen si to oproti původně anoncovanému termínu vezme dva měsíce navíc.

To se určitě dá přežít, zvlášť s přihlédnutím k fatu, že si hru nyní můžete sami vyzkoušet. Vývojáři z Rake in Grass totiž na svých stránkách nabízí ke stažení hratelné beta demo ve verzích pro PC i Mac. Ať už jste tedy na Kickstarteru Northmark zafinancovali, nebo nezafinancovali s tím, že se vám ale hra pozdávala, tak nechápu, co tu ještě děláte, proč nestahujete a nehrajete demo! A pokud jste se těšili, že si Northmark zahrajete na iPadu, tak rovněž nemusíte sklápět oči a pouštět krokodýlí slzy. Říjnový termín vydání iPad verze asi tvůrci rovněž nestihnou, ale makají na tom, jak dokazují první obrázky z iPad portu na Kickstarteru.

 

Tagy: Indie strategie RPG česká hra karetní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.