zavřít

Začátkem června konečně vyjde bojovka Tekken 7

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dva roky poté, co vyšel sedmý díl bojovky Tekken na Arcade automatech se konečně dočkají i hráči s PS4, Xbox One a PC. Tekken 7 vyjde 2. června a konečně asi příběhově dořeší souboj otce a syna, Heihači Mishimy a Kazuyi Mishimy. Plus se něco víc dozvíme o Heihačiho ženě Kazumi, jíž před lety zabil a proto ho Kazyua nenávidí. To jen kdybyste hráli bojovky i kvůli příběhu, který bude asi i tentokrát příjemně přepálený.

Oznámení data vydání doprovází i několik dalších informací a trailer, který se soustředí především na Heihačiho a Kazuyu. Za předobjednávku hry dostanete DLC s upírkou Elizou. Hráči na Xbox One navíc za předobjednávku dostanou skrze systém zpětné kompatibility Tekken 6.

Aby to nebylo líto hráčům na PlayStation 4, ti dostanou zdarma legacy kostýmy z Tekken 4 a Tekken 2 a Jukebox mód, kde si můžete poslouchat jednotlivé skladby a skládat si i playlisty.

Tagy: bojovka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.