zavřít

Zabiják Connor se vrátí koncem března v remasterovaném Assassin’s Creed III

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA Wii U Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Assassin’s Creed Odyssey už má jistě spousta z vás dohraný i přes jeho nezanedbatelnou velikost. Letos se s novým dílem nepočítá, ale to neznamená, že byste nemohli dát staronového Assassina. Ubisoft koncem března vydá Assassin’s Creed III Remastered a ukazuje rozdíly mezi původní a novou verzí.

Remaster se postará o vyšší rozlišení textur, podporu 4K a HDR (v případě konzolí logicky jen na jejich výkonnějších verzích) a znatelně lepší nasvícení. Nicméně se prý sahalo i do herních systémů a ovládání, ale co to přesně znamená, už Ubisoft neprozradil.

Z hlediska náplně se ujmete Connora, napůl indiána, napůl Angličana, a poznáte Americkou revoluci osmnáctého století z jeho pohledu. Přitom navštívíte velkoměsta jako Boston a New York.

Assassin’s Creed III Remastered je kompletní edicí, což znamená, že v jednom balení najdete všechna DLC (Benedict Arnold, Hidden Secrets, Tyranny of King Washington) včetně samostatně hratelné a též remasterované Assassin’s Creed Liberation.

Assassin’s Creed III Remastered vyjde 29. března na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One, přičemž se nedávno objevily spekulace o možném portu na Switch. Hru si nemusíte kupovat, pokud jste si pořídili season pass k Assassin’s Creed Odyssey. V takovém případě ji dostanete gratis.

Tagy: Assassin's Creed (série) akční RPG adventura historická third person

Zdroje: Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.