zavřít

Upírské DLC Crimson Court k Darkest Dungeon vyjde v půlce června

PlayStation 4 Windows MAC VITA Linux

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Red Hook Studios se po úspěchu svého temného a těžkého debutu Darkest Dungeon pustili do příprav prvního placeného DLC s názvem Crimson Court, u kterého až do dnešního dne nebylo známé přesné datum vydání. To je z plánovaného přelomu května a června posunuté na 19. června, kdy prohnilé kobky zaplaví upíři.

Crimson Court nabídne zcela novou kampaň, zaměřenou na krev sající monstra a původ hlavního hrdiny. Těšit se můžete na nové zástupy nepřátel v nových, ale stejně temných prostorách, kde vám půjde o život a zdraví rozum ještě víc než kdy před tím. Čtveřice nových bossů má představit zatím nejkomplexnější bojové mechanismy, se kterými by vám mělo pomoci nové povolání. Jak se bude jmenovat nevíme, ale prý nese břímě tisíců životů… Z toho se dá leccos vytušit.

Kromě toho do hry přibudou čtvrtě, které dávají různé bonusy všem budovám v nich zahrnutých a každý člen vaší vaší skupiny se v průběhu příběhu dostane k vzácným trinketům, které budou samy o sobě dost účinné, ale pokud hrdinu vybavíte celým setem, získá značný bonus navíc.

DLC Crimson Court vyjde ani ne za měsíc na PC, Mac a Linux díky platformám Steam, GoG, Humble Store a Twitch. Hráči na konzoli od Sony si budou muset počkat přibližně další měsíc. Důvodem je usnadnění si práce s ranými updaty po vydání hry na počítačích, aby na PSN vstoupil již vyladěný produkt. To se dá pochopit, když aktualizace čehokoliv na PSN je prý velice zdlouhavý a nepříjemný proces.

Darkest Dungeon artwork

Tagy: strategie akční RPG tahová dungeon

Zdroje: oficiální web

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.