zavřít

Třetí epizoda Batmana od Telltale vyjde za dva týdny

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Třetí z pěti plánovaných epizod o Batmana v podání Telltale Games vychází za necelé dva týdny a vývojáři dávají světu o nové epizodě vědět opět osobitým způsobem – za pomocí pravidelného diskuzního pořadu s názvem Batman: Unmasked.

zdroj: Archiv

V jeho třetí epizodě se moderátor Greg Miller pouští do vyprávění o plánované třetí epizodě hry (a předem vás také varuje před spoilery) a hostem mu tentokrát bude Travis Willingham, dabér Harveyho Denta, scenárista James Windeler a režisér předešlé epizody, Jon Stauder. Ve videu nechybí ani prostřihy záběrů přímo ze hry.

Příběh třetí epizody s podtitulem New World Order naváže na konec té předešlé, ve které byl Gotham paralyzovaný útokem Penguina. V roli Bruce Wayna se budete muset nadále pokoušet vyzrát na novou zločineckou organizaci Children of Arkham. Spolu s tím se dozvíte něco nového o Catwoman a nový starosta Gothamu, Harvey Dent, se vám prý bude měnit před očima. Hlavní otázkou třetí epizody by tak mělo být, komu se ještě dá věřit a komu už nikoli.

Třetí epizoda New World Order vychází digitálně 25. října na PC, Xbox One a PS4, další platformy by měly následovat brzy poté.

Tagy: komiks batman akční adventura episodický

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.