zavřít

The Crew od tvůrců Test Drive Unlimited vyjde na podzim

PlayStation 4 Windows Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ať hledám jak hledám, nemůžu na Games.cz najít zmínku o závodní hře The Crew, která by byla mladší než poslední článek od Adama ze srpna loňského roku. Dlouho se Ubisoft a vývojáři z Ivory Tower (de facto tvůrci Test Drive Unlimited) nechtěli o The Crew bavit a stejně dlouho dělali, že na původní termín vydání už zapomněli. Dnešní (znovu) oznámení hry ale dokazuje, že nezapomněli, jenom začátek letošního roku nestíhali. The Crew na PC, PS4 a Xbox One vyjde až letos na podzim, což má podtrhnout i nový trailer.

Nechci být na video a jeho tvůrce zlý, ale prostě v něm necelé dvě minuty jezdí čtyři auta skrz USA a nic zajímavého se jim neděje, což je ale spíše mínus pro trailer, ne pro hru, která od začátku působí lákavě.

 

Hlavním mottem je propojené hraní spousty závodníků v jednom univerzu se zhruba tisícovkou reálných míst, která pokrývají odlišná prostředí od města po horské průsmyky. The Crew samozřejmě můžete hrát sami, ale když je hra stavěná, abyste se spojovali s kolegy do skupinek (crew) a bojovali proti konkurenčním skupinám, asi si na samotáře buď hrát nebudete, nebo si najdete jinou hru.

Podrobnější informace o The Crew obsahují Pavlovy dojmy z loňské herní výstavy E3. V zásadě by vše v textu uvedené mělo stále platit, pokud tvůrci některé mechanismy či celky hry nepřekopali od základu. V tiskovce o ničem podobném nehovořili, takže si počkáme do E3, abychom se na vlastní oči přesvědčili.

Tagy: akční Závodní multiplayer

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.