zavřít

Šinobi je ve For Honor rychlý zabiják, Centurion připomíná brutální mlýnek na maso

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jak jsme vás minule informovali, společně s druhou sezónou For Honor do hry přibydou dva noví hrdinové a dvě mapy. Minule byli k vidění jen na obrázcích, tentokrát je všechny doprovází videa, která jak hrdiny, tak mapy, představí detailněji. Druhá sezóna začne 15. května a majitelé season passu dostanou oba hrdiny 16. května, ostatní si je budou moci za ocel koupit od 23. května.

První z hrdinů je pro samuraje a jmenuje se Šinobi. Bojuje s kusari-gama, tedy srpem spojeným s řetězem a jak video předvádí, dokáže se na chvíli schovat a přenést na jinou pozici. Moc nepočítejte s tím, že byste s Šinobim někde stáli na jednom místě a vyměňovali si s protivníkem rány. Tohle bude o bleskovém pohybu, útocích ze zálohy a nejspíš i složitých, ale efektivních kombech.

Centurion mne docela překvapil. Opravdu mu sice chybí štít, což mi pořád přijde škoda, ale v místním univerzu si bere hodně z gladiátorů a jeho bojový styl je příjemně brutální a přímočarý. Centurion je masivní, hádám, že bude vysoký jako Šugoki a jeho útoky tomu odpovídají. Brutální údery gladiem, sem tam rána pěstí a k tomu arogantní emoty, které mají blízko právě ke gladiátorům.

Dvěma představenými mapami jsou Chrámové zahrady, které vypadají opravdu malebně a Forge, obrovitý hybrid kovárny a hutě, který je cokoliv, jen ne malebný. Popravdě, ve větších bitvách si vůbec nestíhám prostředí prohlížet a tak je tohle asi jediná možnost, kde můžu mnohé detaily na mapách vidět.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: All Games Delta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.