zavřít

RTS se skřítky Wiggles je hotova

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úžasná (alespoň podle demoverze; dojmy z ní můžete nalézt zde) nová RTS od Innonics a Strategy First, která v našich končinách ponese název Wiggles, je konečně Gold a do obchodů by se tedy mohla dostat už na počátku března.

S maličkým zpožděním, ale přece. Doufejme, že nebude dlouho trvat a slíbená česká verze bude také co nevidět.

Wiggles je strategie, v níž má hráč na starosti skupinku malých skřítků "kopáčů" žijících vesměs pod zemí ve vlastnoručně vytvořených tunelech. Tito skřítkové mají, ostatně jako každý živý tvor, své potřeby a tak se musíte ujmout role jakéhosi Stvořitele, který se postará o to, aby malí kamarádi měli všeho dostatek. Jelikož ani život není jednoduchý, i v této hře nebude vždy všechno růžové. Wiggles mají totiž velmi důležité poslání a při cestě k jeho naplnění Vás potká nejedna komplikace a stovka nejrůznějších úkolů. Na Vás také bude, jakým způsobem zajistíte, aby byli Vaši malí hrdinové schopni přežít. Půjde nejen o to, aby se naučili vyrobit obydlí, ulovit nebo vypěstovat jídlo apod., ale také o to, aby se naučili používat a vyrábět různé nástroje anebo zbraně. Zapomenout nesmíte ani na jejich city, protože každý skřítek jednou zatouží po nějaké partnerce a jenom to, že budou dostatečně zabezpečeni a spokojeni, je dovede k milostným hrátkám a následným potomkům, kteří rozšíří Vaši partu o pár zdatných jedinců.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.