zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme Castlevania: Symphony of the Night

Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Byla jednou jedna akční RPG plošinovka, která se zapsala do myslí hráčů hned několika věcmi. Povedeným příběhem, který v sobě spojoval draculovskou tematiku, přičemž jste hráli za Alucarda, Draculova syna. Také skvělým designem úrovní a v neposlední řadě také nejspíš několika zničenými ovladači, protože tahle Castlevania: Symphony of the Night není pro slabé povahy. Jak moc hra zestárla a zda to opravdu byl takový hardcore vám předvedli Honza Olejník a Petr Poláček.

Je paradoxní, že tak skvělá hra měla problémy s prodeji, nicméně poté, co ji kritici vychválili do nebes a hráči si navzájem sdělili, že tuhle hru prostě musíte mít, finančně si polepšila. Kluci vám ukážou, že tehdejší hráči opravdu nelhali a zavzpomínali i na další díly. 

Toto a další videa můžete sledovat také na našem YouTube kanále.

Tagy: akční RPG plošinovka 2D

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.