zavřít

PC verze Assassin's Creed: Rogue vyjde v březnu a rovnou se podívejte na HW požadavky

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Assassin's Creed: Rogue měl být původně ze dvou loňských AC titulů tím druhým vzadu, ale nakonec se z něj i na konto problémů s Assassin's Creed Unity vyklubal velmi kvalitní kousek. S úlevou to loni zjistili majitelé PS3/X360 a 10. března se o tom přesvědčí PC hráči, až vyjde PC verze Rogue - navíc vylepšená o několik málo drobností.

Ubisoft jde PC hráčům naproti, a když už hra vychází na počítače se zpožděním několika měsíců, alespoň přihazuje nějaký ten bonus. Pokud si PC verzi Assassin's Creed: Rogue předobjednáte na Uplay, dostanete možnost vybrat si jednu ze sedmi ostatních AC her, kterou pak dostanete zdarma. Ideální na doplnění sbírky, pokud vám v ní něco chybí. Dalším předobjednávkovým bonusem jsou pak DLC The Siege of Fort de Sable a The Explorer.

PC verze AC: Rogue navíc podporuje i SteelSeries Sentry, což je gadget umožňující ovládat pohyb kamery pomocí vlastních očí. Stačí se jednoduše podívat například na pravou stranu, SSS to pozná a herní kamerou otočí doprava. Nakolik je taková věc potřebná zrovna pro akční adventuru, to nechám na posouzení každého z vás (Track IR pro letecké simulátory je jiná písnička), ale nakonec proč ne...

Krom traileru na PC verzi vypadly z Ubisoftu navíc ještě informace o minimálních hardwarových požadavcích PC verze Rogue. Informace o doporučené sestavě zatím k dispozici nejsou, takže rovnou dodám, že na níže uvedené sestavě hra zřejmě půjde spustit, snad se bude s vypnutými detaily nějak hýbat, ale extra zábavu si při hraní neužijete. Raději tedy počkejte na informace o doporučené sestavě, abyste si nekoupili hru a nezjistili, že se namísto hraní můžete maximálně tak dívat na krabičku.

Minimální HW požadavky:

Operační systém: Windows 7 SP1 nebo Windows 8/8.1 (64 bitová verze)
Procesor: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz nebo AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce GTS450 nebo AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) nebo Intel HD4600 
Podporované grafické karty v době vydání: NVIDIA GeForce GTS 450 nebo lepší, GeForce 500, 600, 700, 900 series, AMD Radeon HD 5670 nebo lepší, Radeon HD 6000, 7000, R7, R9 series Intel HD4600, HD5200
Místo na disku: 11,4 GB

Tagy: Assassin's Creed (série) akční 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.