zavřít

Na PC vyšla kultovní Catherine o milostném trojúhelníku a šplhání

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Catherine je, jak se můžete dozvědět z recenze Vaška Rybáře, vynikající hra. „Japonská kultovka“ jsou první dvě slova celého textu, a já osobně s jeho nadšením souhlasím. Tahle totálně divná hra, kde řešíte milostný trojúhelník, svatbu, nevěru a nekonečné šplhání na věž z kostek, je zkrátka svá. A abych nezapomněl, taky řešíte ovce. Hodně, hodně ovcí. No a skoro 7 let po vydání na minulé generaci konzolí se konečně dočkalo i PC.

Na Steamu hru seženete jako Catherine Classic, aby bylo okamžitě jasné, že jde o původní verzi, nikoliv vylepšenou Catherine: Full Body, která by v Evropě měla vyjít někdy brzo jako exkluzivita na PS4. Ale i verze Classic vám nabídne různé technické pokroky jako 4K rozlišení nebo možnost přenastavit ovládání.

Pokud si chcete lámat hlavu, zda si vzít za manželku svou dlouholetou přítelkyni, nebo se s ní radši rozejít a pokračovat v tajném vztahu s až podezřele atraktivní blondýnou, která se jedné krásné noci octla ve vaší posteli, a do toho řešit stále obtížnější šplhací hádanky, připravte si 20 eur. Ale ještě předtím se podívejte na nový trailer.

 

Tagy: puzzle hádanka příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.