zavřít

Kdy a jak vyjde demo Medal of Honor?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle Return to Castle Wolfenstein se na konci roku očekávalo i vydání další akční hry z druhé světové války (navíc také na enginu z Q3A) - Medal of Honor: Allied Assault.

Již v září ale bylo jasné, že letos se vydání už nestihne. Mnoho z vás proto asi zajímá, kdy tato hra vyjde. Pak tedy vězte, že oficiální datum je stanoven na 22. ledna 2002. Ještě zajímavější je, že multiplayer demo by mělo vyjít ještě do Vánoc, po Novém roce se pak objeví i singleplayer demo. To bude obsahovat misi The Nebelwerfer Hunt, bude se odehrávat den po vylodění v Normandii a vaším úkolem bude zničit odpalovače raket u městečka Carentan.
zdroj: homepage

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.