zavřít

Comgad odhaduje zpoždění vydání Company of Heroes 2

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Přesun značky Company of Heroes a vlastně celého týmu Relic pod křídla Segy se projeví i u nás, v České Republice. Původně zde Company of Heroes 2 měla vydávat Cenega, což platilo až do včerejška, dnes už se ale s plány na vydání Company of Heroes 2 hlásí hrdě Comgad – výhradní distributor PC her od spol. Sega v ČR a SR.

A na webu Comgadu je uvedeno: „[…]Sega se bude chtít nejdříve seznámit s aktuálním stavem vývoje COH2 a pak se teprve rozhodne o datu vydání. Ale je velmi nepravděpodobné, že by hra vyšla v původně plánovaném termínu, jistý odklad určitě nastane.“ Tím původně plánovaným termínem byl březen 2013, který se tedy dle Comgadu nestihne a možnost, že CoH 2 nakonec Sega vydá třeba až na podzim, v atraktivním předvánočním období, ta tu samozřejmě je. A nedá se vyloučit. Leč, nemá cenu malovat lucifery na zeď, ještě je brzy cokoli řešit, když k prodeji CoH série do rukou Segy došlo teprve včera.

Ostatně, v Comgadu také určitě teprve zjišťují, co a jak vlastně Sega s CoH plánuje. Nemohou tak v této chvíli nijak odpovídat na dotazy ohledně případné lokalizace hry do češtiny. Není sporu o tom, že by to řada z vás uvítala, a Comgad o možnost hru lokalizovat bude údajně usilovat, ale nejdříve musí rozhodnou japonský vydavatel. Takže čekejme, buďme rádi, že osud byl k CoH 2 přívětivý.

Tagy: akční válečná realtime vojenská

Zdroje: Comgad

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.