zavřít

Beta stalkerovské onlineovky Survarium vás čeká koncem roku

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Stalkerovské MMO Survarium, na kterém vývojáři z Vostok Games pracovali pilně po celý rok 2012, má svůj osud do konce roku pevně daný, a pokud vás projekt zaujal, můžete si svůj vlastní osud naplánovat podle něj. Jak se můžete dočíst a dokoukat na této stránce, někdy ve druhém kvartále tohoto roku (duben - červen) bude spuštěna první alfa verze hry, která by měla obsahovat základní herní mechanismy včetně fungujícího PvP módu, čtyř map, dvou frakcí a systému questů.

V dalších verzích, které budou přicházet zhruba jeden a půlkrát za kvartál, hodlají tvůrci zprovoznit podporu klanů, systému achievementů, systém boje nablízko a interakci (během léta 2013), potažmo přidat globální mapu, systém turnajů, příběh ovlivnitelný hráčem a pátou herní mapu (konec léta 2013). Abych to tu celé nevypisoval, tak někdy během posledních tří měsíců letošního roku, spíše ale až těsně před jeho koncem, by měla světlo světa spatřit betaverze, nejspíše otevřená, kdy se Survarium poprvé otevře většímu počtu hráčů.

Tou dobou už budou ve hře čtyři frakce, bude fungovat in-game aukce a pomaloučku, polehoučku se bude rýsovat výhled na další rok, který zatím tvůrci načrtnutý nemají. Jisté je, že letos se žádné finální verze nedočkáme, a podle časové osy to vypadá, že to nebude ani počátkem, ani na jaře roku příštího. Ale to je v pořádku, jen ať si vývojáři dají na čas, pokud je netlačí peníze a …čas. Čím odladěnější hra, tím spokojenější hráči a tím pádem snad i více peněz od nich. Souhlas?

Tagy: online akční postapokalyptická

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.