zavřít

Obchody žádají 4 miliony kopií Enter the Matrix

Windows

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Infogrames, nyní oficiálně přejmenovaná na Atari, se dnes nechala slyšet, že už nyní objednávky obchodů na nadcházející akční titul Enter the Matrix pro PS2, PC, Xbox a GameCube přesáhly počet čtyř milionů kopií.

Jak jistě víte, tato hra na 6 CD v prodeji ještě není, ale bude hned, jak proběhne premiéra druhého ze tří filmů série Matrix, The Matrix Reloaded, což je naplánováno na 15. května.


nové obrázkykompletní galerie

Enter the Matrix v každém případě patří mezi nejočekávanější tituly tohoto roku, o čemž výše zmíněný počet objednávek nedává pochyb. Proč tomu tak je, závisí na mnoha věcech a některé z nich se můžete pokusit vyčíst i z naší galerie, kde jsou dnes připraveny další nové ukázky, především z automobilových honiček a přestřelek na dálnici. Na hře pracuje společnost Shiny Entertainment, která své dílo pochopitelně považuje za revoluční a Atari (Infogrames) tvrdí, že jde o dosud největší projekt, kterému kdy pomáhali na světlo světa. Více v preview.
zdroj: homepage

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.