Adidas představil druhé tenisky k výročí Xboxu 360
zdroj: Adidas

Adidas představil druhé tenisky k výročí Xboxu 360

4. 11. 2021 12:42 | Bleskovky | autor: Šárka Tmějová |

Na začátku října oznámil Xbox partnerství se značkou sportovního oblečení Adidas a zároveň představil tenisky k upomínce 20. výročí Xboxu 360. Boty nicméně nebyly k prodeji a jediný způsob, jak se k nim dostat, byla výhra v soutěži. Dobrou zprávou pro všechny fanoušky konzole a tenisek je, že se obě firmy znovu spojily a představily další boty, Adidas Xbox 360 Forum Mid, které si už tentokrát budete moct normálně koupit. 

Adidas x Xbox 360 zdroj: Adidas   Adidas x Xbox 360 zdroj: Adidas

Bílé tenisky se stříbrnými a zelenými akcenty mají spoustu roztomilých detailů připomínajících nejoblíbenější konzoli od Microsoftu, které odkazují třeba na diskovou mechaniku nebo sloty na paměťové karty, tím nejvýraznějším prvkem je pak logo Xboxu na kotnících.

Prodej limitované edice startuje dnes v 15:00 na oficiálním webu Adidas za 160 dolarů (asi 3 500 korun), boty si nicméně můžete nechat poslat jen do USA a Kanady. 

Nejnovější články