Další bizarní obuv od Nintenda. Tentokrát Crocsy ve stylu Animal Crossing
zdroj: Nintendo

Další bizarní obuv od Nintenda. Tentokrát Crocsy ve stylu Animal Crossing

8. 7. 2025 14:12 | Aktuality | autor: Jakub Malchárek |

Nintendo se spojuje s další obuvní značkou, aby na nohy dostalo další svoji značku. Po teniskách s Donkey Kongem navázal japonský herní gigant spolupráci se značkou Crocs, aby představil novou kolekci inspirovanou světem Animal Crossing. Limitovaná edice pro děti i dospělé se v USA objeví v obchodech 26. srpna.

Design čerpá z přírodních motivů hry – od zelených odstínů symbolizujících pevninu až po detaily podrážky a pásků inspirované mořem. „Zkuste objevit všechny herní detaily ukryté v designu boty. Je ideální pro fanoušky všech věkových kategorií – obuv, která vás vezme do uvolněného světa přírody, kde máte své oblíbené postavičky doslova u nohou,“ uvádí Nintendo v tiskové zprávě.

Nechybí ani dekorativní doplňky – tzv. Jibbitz, tedy nasazovací ozdoby s postavičkami jako Tom Nook, K.K. Slider, s domečky nebo jabloní. Cena limitované edice obuvi pro dospělé je stanovená 70 dolarů, dětská verze vás vyjde na 55 dolarů. Balíček pěti ozdob přijde na 17 dolarů, zatímco za samostatný kus zaplatíte 5 dolarů. Zatím není potvrzeno, zda se kolekce dostane i mimo USA.

Nejnovější články