Konec světla z Battlefield 3 a pavouků ve Skyrimu

PC PlayStation 3 Xbox 360

14. 11. 2011 v 11:30 - Téma Autor: levis Komentáře: 0

Nejen zarytí hráči Battlefield 3 si stěžují na absurdní dopad tzv. taktického světla, a už nejsou sami. Vývojáři z DICE potvrdili, že v nadcházejícím patchi tento efekt omezí. Ve stručnosti jde o svit z pistolí a kulometů, který oslepuje zaměřené nepřátele - problém je v tom, že i za denního světla vás může úplně oslepit dokonce na vzdálenost několika metrů. Na níže zalomeném obrázku uvidíte, nakolik DICE tento efekt hodlají omezit.

Konec světla z Battlefield 3 a pavouků ve Skyrimu

V patchi, který zatím nemá stanovené datum vydání, budou jinak vybalancovány také protiletadlové zbraně a možná přibude i možnost přistát se stíhačkou kvůli opravám. A ještě jedna drobnost, tentokrát pro majitele Elder Scrolls V: komu vadí přílišná hojnost pavouků ve Skyrimu, může si stáhnout fanouškovský mód, jež výskyt pavouků znatelně omezí.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.