Dvě nové hry od Starbreeze: free-to-play a P13

PC PlayStation 3 Xbox 360

26. 3. 2012 v 15:30 - Téma Autor: levis Komentáře: 0

Příští titul od švédských vývojářů ze Starbreeze (autorů Riddicka a Syndicate) bude...

Dvě nové hry od Starbreeze: free-to-play a P13

Příští titul od švédských vývojářů ze Starbreeze (autorů Riddicka a Syndicate) bude zbrusu nová značka a jmenovat se má Cold Mercury. Půjde o free-to-play titul - zčásti možná důsledek toho, jak EA ve studiu propouštěli po dokončení Syndicate.

Na letošní GDC přijeli Starbreeze i s nápadem na hru P13, vznikající za spolupráce režiséra Josefa Farese. Zatím se ale jedná pouze o koncept, který se vývojáři snaží vecpat vydavatelům a sehnat od nich peníze. "Tak jako tak neopouštíme segment áčkových her. Vedeme rozhovory s několika vydavateli a mezitím si free-to-play titulem chceme jen rozšířit záběr," řekl šéf firmy Mikael Nermark.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.