Co najdete ve sběratelských edicích Assassin's Creed III

PC PlayStation 3 Xbox 360

27. 3. 2012 v 13:07 - Téma Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Assassin's Creed III sice vyjde až 31.

Co najdete ve sběratelských edicích Assassin's Creed III

října tohoto roku, ale o tom, jak budou vypadat sběratelské edice už je jasno. Takže, co v nich najdete a jaké to vlastně budou? O standardní edici asi nemá cenu nějak dlouze mluvit: prostě krabička, hra, někde vám možná obchod přibalí bonus. Pak tu ale budou tři speciálky, které budou pro X360, PS3 a velmi pravděpodobně i pro PC. O nich si už přečtěte uvnitř článku.


Nejbohatší bude asi Freedom Edition (viz obrázek výše), kde najdete 24cm sošku Connora i s třepetající se vlajkou USA; zápisník George Washingtona, kde se dočtete o boji asasínů a templářů během Americké revoluce; litografii; dvě mise do kampaně pro jednoho hráče – The Lost Mayan Ruins, v níž se podíváte do mayské pyramidy a najdete třeba šavli kapitána Kida a Ghost of War, kdy obrátíte templářskou ofenzivu a získáte indiánskou válečnou palici. Bude tu i balíček pro multiplayer, Sharpshooter Package, kde najdete jednu novou postavu, ostrostřelce, jednu relikvii, jeden emblém a jeden speciální obrázek a titul "The Jester". Hra bude v pěkném steelbooku s malbou od Alexe Rosse.Join or Die edice bude už bez sošky, ale místo ní zde bude asasínský přívěšek na řetízku. K tomu tu bude zase Washingtonův zápisník, Ghost of War mise a Sharpshooter Package.

A nakonec tu bude Speciální edice, kde bude jiný obal, než u standardní a najdete v ní unikátní misi A Dangerous Secret, v jejímž rámci budete moci získat křesadlovou mušketu. Mimochodem, tím se dostáváme k tradičnímu problému a neduhu - i když si zaplatíte za nejnadupanější edici, nedostanete úplně všechen obsah.

Tagy: akční historická

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.