zavřít

Leisure Suit Larry vyjde znovu, tentokrát v HD

iPad iPhone PC PlayStation 3 Xbox 360 MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud si pamatujete sérii adventur se sexem posedlým Larrym v hlavní roli, jistě je vám...

Pokud si pamatujete sérii adventur se sexem posedlým Larrym v hlavní roli, jistě je vám alespoň 25 let, protože přesně tolik oslaví tenhle slizký chlapík příští rok. Právě tohle výročí představuje ideální příležitost pro tým Replay Games a Ala Lowea, aby společně představili plánovanou sérii HD remaků jednotlivých dílů. Prvním, který bude k dispozici v novém kabátku, by měl být Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards.

Jestli se tenhle první pokus o oživení značky v nové grafice podaří, budou následovat i předělávky dalších dílů. Al Lowe, tvůrce původních her, poznamenává: „Jsem nadšený, že jsme Larryho zase vypustili z jeho digitální kobky a svěříme jej do rukou někoho, kdo mu rozumí a chce jej znovu přivést mezi lidi, zvláště mezi ty, kteří jej milují a rozumí mu“.

Co se týče platforem, Replay se bude snažit, o co největší pokrytí, takže se snad dostane na Steam, iOS, Android, On-Live a možná i PSN a XBLA. Tak či tak jde o příjemný závan starých časů, ve kterých adventury patřily k hlavním žánrům, odkud se ale v mezičase posunuly do prostoru, kde bychom je před pětadvaceti lety určitě neviděli. Na okraj zájmu.

Tagy: humor adventura

Zdroje: EGM

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.