zavřít

Syberia III s českými titulky vyjde 20. dubna

PlayStation 4 PC PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kate Walker se konečně vrátí. Syberia III vyjde 20. dubna ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One, jak uvádí trailer, který se věnuje Kate, nové zápletce a ukazuje plně 3D prostředí, které má v sérii premiéru.

Příběh začíná ve chvíli, kdy polomrtvou Kate najdou na pobřeží členové kmene Youkol, který na svých zvířatech, připomínajících pštrosy, migruje napříč věčně zasněženou zemí. Kate i Youkolové jsou ale lapeni ve městě Valsembor, a tak musí spolupracovat na tom, jak uniknout. Což bude především na vás v roli Kate, s níž budete řešit adventurní puzzly.

Valsembor vypadá hodně "sovětsky", což Microids před časem potvrdili. Najdete zde mohutné továrny, brutalistická monstra, ale občas i civilnější architekturu. Pro nás to asi nebude zase tak exotický pohled, spousta z nich ještě v České republice přežívá…

Když už jsme u Čech, stojí za zmínku, že hra vyjde s českými titulky. Hudbu opět složil Inon Zur, jehož doprovod jste mohli slyšet u druhého dílu, Dragon Age: Prameny či čtvrtého Falloutu

Tagy: Dragon Age (série) fantasy adventura 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.