Dragon Age se prý dočká multiplayeru

PC PlayStation 3 Xbox 360

30. 11. 2011 v 16:16 - Datum vydání Autor: levis Komentáře: 0

Druhým z překvapivých zjištění, které server Kotaku zjistil od svého anonymního zdroje...

Dragon Age se prý dočká multiplayeru

Druhým z překvapivých zjištění, které server Kotaku zjistil od svého anonymního zdroje přímo zevnitř EA, je údajně plánovaný multiplayer v Dragon Age. Tahle sága, zatím čistě singleplayerových, RPG by se prý brzy měla dočkat síťové hry se zaměřením na souboje hráčů v arénách. Kotaku ovšem neříká, zda půjde vyloženě o samostatnou, například stažitelnou hru, nebo jen online část Dragon Age 3. Druhá varianta se pochopitelně nabízí.

Multiplayerová varianta Dragon Age má údajně vznikat na enginu Frostbite 2, který DICE použili v Battlefieldu 3. Prý už v současné rané fázi vývoje vypadá hra mimořádně k světu, což oceníte, až si zahrajete třeba za draka. Herní engine má být naštelovaný tak, aby umožnil souboje PvP i PvE. EA se zatím k celé věci nevyjádřili a patrně tak ani neučiní.

Tagy: spekulace fantasy RPG

Zdroj: Kotaku

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.