V mobilním Hitman GO se také plánuje a vraždí, ale tentokrát na tahy
zdroj: Archiv
Video

V mobilním Hitman GO se také plánuje a vraždí, ale tentokrát na tahy

18. 4. 2014 10:55 | autor: Adam Homola |

Oznámení nového Hitmana čekal letos v únoru jen málokdo a už tuplem nikdo nečekal, že se Agent 47 podívá na mobilní platformy v tahové strategii, která vzhledem připomíná vystřihovánky. Vtip to ale nebyl a mobilní tahovka Hitman GO je už dostupná na App Store za pět dolarů. Verze pro Android zatím nevyšla, takže si zahrajete jen když máte alespoň iPad 2, iPad mini, iPhone 4 nebo iPod Touch páté generace.

Hitman GO má zatím na App Store velmi pozitivní hodnocení od hráčů, jestli se něčím takovým chcete řídit. Minimálně můžeme brát hru jako mobilní jednohubku před dalším dílem v sérii Hitman pro PC a konzole.

Hitman GO je čistě jen o tahových herních mechanikách, hra si na příběh ani nehraje. Vývojáři potvrdili Polygonu na výstavě PAX East, že ve hře nejsou žádné filmečky ani dialogy.

zdroj: Archiv

Příběh v Hitman GO tvůrci vypráví pouze nonverbálně skrze prostředí a rozmístění postav. Takže si do hry můžete v podstatě promítnout vlastní fantazii, pokud chcete. “Přidávat nové mechanismy do základního frameworku je hrozně jednoduché. Je to něco, o čem uvažujeme,” řekl pro Polygon kreativní šéf hry Daniel Lutz. Zároveň ale potvrdil, že na žádném DLC nepracují. Dá se ale klidně očekávat, že pokud by Hitman GO byl velkým úspěchem, pokračování nebo alespoň nějaké rozšíření by na sebe asi nenechalo dlouho čekat.

Nejnovější články