zavřít

Tyranie krále Washingtona v Assassin's Creed III právě začíná

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ať už si o nápadu, vložit do relativně vážně pojaté hry fantasy obsah, myslíte cokoli, stejně nijak nezabráníte tomu, že zítra vyjde první epizoda třídílného Assassin’s Creed III DLC, které se honosí názvem Tyranny of King Washington. V první části, na kterou upozorňuje okolo se povalující video, se v roli Connora (někdo mu také říká Ratonhnhaké:ton) probudíte do zlého snu – nově ustavené Spojené státy americké nectí ducha demokracie a svobody, nýbrž se nechávají tyranizovat mocí nového krále, George Washingtona. Vašim cílem v roli naivního indiána bude samozřejmě Washingtona z trůnu sesadit, ale v první části DLCčka na to nebude ani pomyšlení. Nejdříve se musíte rozkoukat a zjistit, co se vlastně děje, kdo za to může, a jak by se to dalo zvrátit.

Až v dalších dvou částech DLC se začne splnění hlavního cíle rýsovat, i když to rozhodně nebude procházka růžovou zahradou, jak naznačují názvy jednotlivých částí, tedy Betrayal (zrada) a Redemption (vykoupení). A pokud jsem to nevudel, tak část první nese podtitul Infamy, čili hanebnost.

První část Tyranny of King Washington vychází zítra, druhá část vyjde 19. března pro X360 a 20. března pro PC a PS3. Finální epizoda vás čeká 23. dubna pro X360, respektive 24. dubna pro PC a X360. Pokud jde o cenu, tak všechny tři epizody vás přijdou na 24 liber nebo 2400 MS bodů, každá jednotlivá epizoda pak bude stát 8 liber, potažmo 800 MS bodů. A protože my jsme dnes dostali seasson pass na všechny tři epizody od Ubisoftu, můžete čekat, že se na problémy s králem Washingtonem podíváme. Jmenovitě Aleš, který se na to straaaašně těší...

 

Tagy: akční historická dlc

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.