zavřít

Sledujte záznam tiskové konference Nintenda s naším komentářem

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak, a máme to skoro za sebou. Už nám zbývá jen Nintendo a tím se pro letošní rok definitivně uzavřou všechny tiskové konference. I když, mluvit o tiskové konferenci zrovna v případě Nintenda je trochu přitažené za vlasy, neboť Nintendo nad tradičními tiskovkami mávlo rukou už před mnoha lety. Formát krátkých, dopředu natočených videí se japonské firmě více než osvědčil, a tak není divu, že Direct dostaneme i na letošní E3.

Dnešní Direct by měl mít něco kolem 40 minut a v redakci se modlíme, aby Nintendo neopakovalo loňský Direct. Jestli jste na něj už zapomněli, závidíme vám. Loni to bylo totiž z 80 procent jen o více či méně drobných úpravách v Super Smash Bros. Ultimate, což je sice pro fanoušky série skvělé, ale pro běžného hráče poněkud peklo. A jakkoliv se na letošní Animal Crossing těšíme, opravdu neradi bychom koukali na 35 minut informací o zvucích, animacích a texturách jednotlivých zvířátek.

Tagy: E3 2019

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.