zavřít

Retro GamesPlay: záznam z hraní obtížné klasiky Another World

Windows MAC Amiga SNES MegaDrive

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni máme Another World v povědomí jako TU legendární akční adventuru od Érica Chahiho a Delphine Software, ale ne všichni už tuší PROČ je vlastně legendární. Na svou dobu úžasné animačky jistě přitáhnou pozornost. Unikátní atmosféra mimozemského světa vyvolává zvědavost. A pověstná obtížnost zase budí úctu. Jsou to však jenom hesla z wikipedie nebo tvrzení z diskusí. Proč je Another World legenda lze plně pochopit jen za předpokladu, že hru buď vyzkoušíte, nebo se alespoň podíváte, jak ji někdo hraje. Třeba Pavel, který si vybral Another World pro další retro gamesplay video.

Mimozemská dimenze je značně nepřátelská nejenom k hlavnímu hrdinovi (Lester Knight Chaykin), ale ke komukoli, kdo se pokusí přes ni projít. Můžete mít tisíckrát Another World dohraný, ale stejně je každý další pokus o pokoření 23 let staré hry zkouškou trpělivosti. Však sami uvidíte, stačí sledovat jak si vede Pavel.

Tagy: akční retro adventura gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.