zavřít

Retro GamesPlay: zahrajte si s námi klasickou real-time strategii Warcraft II

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po včerejším let's playi Heroes of the Storm s Adamem pokračuje naše minisérie videí "dny s Blizzardem" hraním dvacet let staré strategické klasiky Warcraft II: Tides of Darkness. Obecně panuje názor, že právě vydání této hry a následně prvního Diabla nakoplo Blizzard ke vší té slávě, popularitě a obrovskému úspěchu v současnosti, a při pohledu na záběry se tomu jeden vůbec nediví. Tehdy nádherná SVGA grafika je nádherná i dnes, na RTS nezvykle chytlavý příběh má sílu stále člověka chytit a nepustit, a snad není třeba dodávat, že se druhý Warcraft pořád skvěle hraje. Však uvidíte sami v následujícím videu.

K počítači a legendární strategii usednou jako obvykle Pavel Dobrovský s Honzou Olejníkem a uvidíme, jak si poradí se všemi novinkami, které dvojka přinesla oproti jedničce (letecké jednotky, možnost stavět další radnice, těžba ropy atd.).

Tagy: strategie retro fantasy gamesplay realtime blizzard

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.