zavřít

Retro GamesPlay: sledujte akční klasiku Cannon Fodder

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejenom novými hrami může člověk zahnat hlad po zábavě. Herní historie nám zanechala celou řadu pokladů, které díky GoG a jiným projektům podobného charakteru, můžeme hrát pohodlně i dnes. A třeba tak zjistit, že buď zestárly s grácií, nebo naopak s přibývajícím věkem vykvetly do krásy. Jak je na tom akční klasika Cannon Fodder, se můžete přesvědčit v následujícím retro gamesplay videu.

Klasický akční hit od Sensible Software z roku 1993 hrál jako obvykle Pavel, který je možná sám zvědavý, jestli svůj dávno získaný skill už ztratil, nebo ho ještě pořád po těch dlouhých letech někde ve svalové paměti uchovává.

Tagy: retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.