zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme upírskou akční adventuru Legacy of Kain: Soul Reaver

Windows PSOne DreamCast

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vztah Kaina s Razielem by měl na Facebooku status „je to komplikované“. Hrdina Blood Omen: Legacy of Kain se po svém vítězství pořádně rozjel a vytvořil upírskou říši, kde pro lidi není místo. A Raziel mu v tom hodně dlouho pomáhal jako jeden z pěti věrných velitelů. Narostla mu ovšem křídla, doslova, což Kain nesl dost těžko, protože závist je potvora. Strhl Razielovi křídla, skopnul jej do Jezera mrtvých a nechtěně tím připravil půdu pro herně i příběhově rozmáchlé dobrodružství v podobě Legacy of Kain: Soul Reaver. Když napíšeme, že jde o jednu z nezajímavějších akčních adventur všech dob, možná se ušklíbnete. Vydrží vám to ale jen do chvíle, kdy se v roli Raziela pustíte do rozplétání složitého příběhu. Pak už vás od monitorů nic nedostane, jak vám názorně předvedeme v našem retro gamesplayi.

Oproti izometrické grafice Blood Omen přináší Soul Reaver 3D grafiku a third-person perspektivu, ve které s Razielem bojujete, řešíte hádanky a snažíte se nezemřít v hopsačkových pasážích, které na vás čekají ve světě normálním i spektrálním, mezi nimiž se přepínáte. Však uvidíte sami na záběrech našeho videa, které fanouškům série bolestně připomene, že žádný nový Legacy of Kain titul bohužel na obzoru není.

Své dotazy, postřehy a připomínky pište do chatu u videa přímo na YouTube. Předem za ně děkujeme.

Tagy: akční adventura

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.