zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme Chaos Engine na skutečné Amize

Windows Amiga

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Loni v létě vyšel remake akční klasicky Chaos Engine a nejednoho fanouška zklamal. Na Games.cz jsme hru ani nerecenzovali, protože šlo o vyslovený odpad (přesně takové hodnocení hra dostala v Levelu 235) plný technických chyb a prostý jakýchkoli bonusů. Protože je ale Chaos Engine sama o sobě hra báječná, rozhodli jsme se jí u mladších hráčů napravit reputaci v rámci naší série retro gamesplay videí. Na záznamu tak můžete sledovat Pavla a kluky z českého studia Allodium jak hrají původní Amiga verzi Chaos Engine ne přes emulátor, ale přímo na Amize!

Pokud název The Chaos Engine slyšíte poprvé v životě, jde ve zkratce o akční hru s jednoduchými puzzly pro jednoho či dva hráče, ve které musíte postupně projít čtyři různé světy a na konci zničit Chaos Engine. Po cestě na vás čekají rozličná monstra, pasti a jednoduché hádanky, jak už bylo řečeno. A přestože můžete hrát sami, nejvíce si The Chaos Engine užijete v kooperaci, kterou vám během gamesplaye předvedeme také.

Tagy: akční retro gamesplay kooperace

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.