Podívejte se na první záběry z hraní Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
zdroj: Archiv
Video

Podívejte se na první záběry z hraní Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

10. 6. 2019 23:42 | autor: Jan Slavík |

Princové noci mohou zpozornět, vývojáři z Paradox Interactive se rozhodli ukázat dosavadní plody své práce na upírském dobrodružství Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ukázka má něco přes čtyři minuty a poprvé jsou k zhlédnutí i záběry přímo z hraní.

Po upoutávkách představujících jednotlivé upírské klany se konečně můžeme podívat, jak celá věc vypadá v pohybu, a vytvořit si předběžnou představu o hratelnosti. Jsem docela zvědavý, jak velkou roli budou hrát RPG mechaniky přímo v boji, protože nevědět, co sleduji, tipl bych si spíš nějakou krvesajskou odbočku k Dishonored.

zdroj: Archiv

K vidění je rovněž nástin systému rozhovorů, který bude očividně pracovat i s vašimi statistikami a schopnostmi, aby odemkl speciální dialogové volby. O formování děje skrz vlastní rozhodnutí by neměla být nouze, však to byla jedna z největších devíz kultovního předchůdce.

Mimo to padla zmínka ještě o jedné nové mechanice – o takzvané resonanci. Váš upírský hrdina bude schopný vidět vizualizované emoce a nálady ostatních postav (strach, zuřivost) a krmit se jimi. Z hlediska hratelnosti se nejspíš bude jednat o způsob získávání bonusů do boje (napojíte se hněvem a rozdáte větší rány), ale jak přesně bude systém vetkán do celkového designu, zatím samozřejmě ještě nevíme. Zní nicméně navýsost zajímavě.

Přesné datum vydání očekávaného upírského dobrodružství prozatím tvůrci neprozradili, ale bude to v prvním čtvrtletí příštího roku.

Nejnovější články