zavřít

Kouzelníky bude v RPG Torment: Tides of Numenera zastupovat třída Nano

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Duchovní nástupce Planescape Torment, hráči částečně zaplacený Torment: Tides of Numenera, představuje kouzelnickou třídu Nano. Jakkoliv půjde ve své podstatě o klasického kouzelníka, bude se lišit od tradičních mágů minimálně v přístupu ke konfliktům. Namísto fireballů a jiných útočných kouzel bude často žádoucí spíše konverzační přístup k věci.

Díky schopnosti Scan Thoughts mohou totiž Nano - kouzelníci získat větší kontext a na to konto vybrat v dialozích tu nejvhodnější možnost. Kdyby ale přeci jen došlo na potyčku, mohou Nano také excelovat. Jen s nimi musíte být kvůli horším obranným schopnostem spíše vzadu a útočit z dálky. Pak můžete vedle útoků používat také léčivé schopnosti nebo své parťáky po bojišti různě teleportovat.

Všechny základní schopnosti vám už v pohybu představí video. S vydáním Torment: Tides of Numenera se v tuto chvíli počítá na první kvartál příštího roku, kdy se hra objeví na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: sci-fi fantasy RPG izometrické

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.