zavřít

GamesPlay: hrajeme parádní taktickou strategii Shadow Tactics

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Devítkové hodnocení Shadow Tactics v naší textové recenzi hovoří samo za sebe. Duchovní nástupce her jako Commandos nebo Desperados, zasazené do pozdně středověkého Japonska, se nám líbí prakticky po všech stránkách. Nádherně vypadá, skvěle se hraje, baví. Co víc si přát. Pokud vás doposud tento klenot posledních měsíců roku 2016 míjel, nechte se inspirovat naším dalším gamesplayem, ve kterém vám různé aspekty Shadow Tactics názorně předvedeme.

Když se o Shadow Tactics bavíme jako o duchovním nástupci Commandos, myslíme tím taktický základ. Jinak je hra od studia Mimimi Productions přeci jenom někde jinde. Nabízí lépe vyřešené ovládání, solidní AI, zajímavý příběh, ale hlavně parádní rozmanitost misí. Však se podívejte sami.

Tagy: Japonsko stealth historická ninja realtime samuraj

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.