zavřít

Čtenářský GamesPlay: Hrajeme PvE mód Fortnite: Save the World

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po loňském úspěchu PUBG přebírá místo na trůně battle royale her Fortnite. Mapa pro stovku hráčů ovšem přišla až po módu Save the World, což je kooperativní sandboxový survival na Zemi sužované krutými bouřemi, které vyhladily 98 % populace. Co dalšího zajímavého tenhle mód přináší, vám předvede jeden z vás, našich čtenářů, ve společnosti Pavla Dobrovského.

Fortnite: Save the World momentálně můžete hrát v rámci placeného předběžného přístupu, po vydání někdy letos půjde o klasický free-to-play titul. Epic ho označuje za kombinaci Minecraftu a Left 4 Dead - až čtyři hráči plní mise na náhodně generovaných mapách s důrazem na stavění a crafting, ale taky zabíjení nejrůznějších monster včetně zombíků. Dlouhodobým cílem je zlepšení klimatických podmínek na Zemi a vynález štítu proti bouřím, který by zvládl pokrýt celou planetu. 

To během dnešního čtenářského GamesPlaye asi nestihneme, ale kdo ví. Každopádně během živého vysílání můžete klást dotazy do chatu na YouTube, kde vám na ně Pavel se čtenářem Tomášem Dědkem zkusí odpovědět.

Tagy: zombie multiplayer survival casual

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.