Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Články

Vše, co víme o PlayStation 5

Vzhled konzole odhalen

Upíři z Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 si zatančí na vašem hrobě

Pokračování kultovní upírské klasiky se během dnešního streamu Inside Xbox dočkalo nového roztančeného traileru. Ať už tanec smrti rozjedete za tónů klasické hudby na balkóně luxusní vily, v nočním klubu, anebo s děsivými loutkami vyrobenými z vysátých mrtvých těl s vytřeštěnýma očima, coby nemrtvé krvesajné bytosti se nudit nebudete.

Co si v roce 2020 rozhodně chceme zahrát – redakční anketa

Nový herní rok zatím vypadá jako jabloň obsypaná voňavými plody. Všichni vydavatelé se jistě div nepřerazí, aby stačili své hry vyvinuté na starou generaci vydat ještě před příchodem generace nové, která dorazí už na Vánoce. A my v redakci jsme si pro vás připravili náš osobní výběr toho, nač se v roce 2020 těšíme ze všeho nejvíc.

Tvůrci Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 si dávají záležet na soubojovém systému

První Vampire: The Masquerade – Bloodlines vynikal především příběhem, mistrně napsanými dialogy a propracovaným světem univerza World of Darkness. Čím rozhodně nevynikal, bylo množství bugů a taky dost hrozný soubojový systém, který i ty největší mlátičky dost spolehlivě svedl na cestu ukecávání a investic bodíků do charismatu namísto do síly a obratnosti. Chystaná dvojka se nedávno dočkala odkladu a jednou z věcí, na které by Hardsuit ještě chtěli zamakat, jsou právě souboje.

Vše o Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 za doprovodu samotných vývojářů

Sdílet celý víkend prostory s tvůrcem herního počinu, který má své pevné místo v mém osobním panteonu toho nejlepšího, co jsem kdy hrál, dohrál a k čemu se pravidelně vracím, je bezesporu velmi lákavá propozice. A pro mě tím hrdinou na letošním PDXCONu nebyl taktéž přítomný John Romero, nýbrž podivínský prošedivělý čahoun Brian Mitsoda, scenárista a vypravěč kultovního RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines, na jehož pokračovaní ve stejné roli pracuje i nyní.

Bleskovky

  • 15. 6. 12:00 - VtM: Bloodlines 2 má krásnou sběratelskou edici

  • 16. 10. 2019 - Vydání Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 se odsouvá z prvního čtvrletí 2020 na pozdější období příštího roku.