zavřít

Strategie Chariots of War je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Strategy First spolu s Paradox Entertainment a Slitherine Strategies vydaly tiskovou zprávu, ve které oznamují, že jejich nový strategický titul - Chariots of War je hotov.

Do obchodů by měl dorazit v průběhu května. Podle vedoucího marketingu společnosti Strategy First, pana Steve Milburna, přicházejí Paradox Entertainment jenom s dobrými strategiemi (Europa Universalis I a II) a Chariots of War by se měla vzápětí stát pro fanoušky žánru klasikou.

Chariots of War vás zavede do doby 4000 let zpátky. Do doby, kdy se civilizace teprve rodily a mocné říše bojovaly o vodu, suroviny i ornou půdu. Budete si moci vybrat, zda se hry zúčastníte coby Egypťané, Babyloňané, uřvaní nubijští válečníci či Asyřané. Vaším úkolem bude svou civilizaci rozvíjet, vyrábět různé druhy zboží a prodávat je svým sousedům, budovat velké armády a vést dobyvačné války - a vyhrát. Hra vám nabídne celkem 58 různých hratelných národů, rozsáhlou mapu pokrývající celý Střední východ, včetně 164 měst a 80 menších osad. Sami budete moci stavět stovky budov a různých zlepšení ve městech, dobývat 9 různých surovin jako myrhu, drahokamy nebo koně. Bitvy budou probíhat v reálném čase a obávat se můžete i takových událostí, jako jsou zemětřesení, potopy nebo nálety kobylek.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.