zavřít

Sci-fi strategie UFO: Extraterrestrials hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu máme pro čekatele na sci-fi strategii UFO: Extraterrestrials od studia Chaos Concept.

Společnost Tri Synergy dnes oznámila, že je dílo po více než pěti letech vývoje a nějakém tom odkládečku (dřívější termín byl stanoven na 16.4.) konečně hotovo a k dostání bude formou digitálního downloadu prostřednictvím Matrix Games už od 1. května, přičemž od druhého týdne v květnu se objeví i krabicová verze. Aby to oznámení nebylo tak strohé, vypustila Tri Synergy také sadu nových screenshotů, jež si můžete prohlédnout v naší galerii.


UFO: Extraterrestrials kombinuje prvky RTS a taktických tahovek. Její děj se odehrává v roce 2025 na vzdálené, nedávno kolonizované, planetě jménem Esperanza. Hráči se ocitnou v roli vůdce obranných sil - jednotky obrněných těžkých i lehkých vozidel, robotů a letounů, které mají za úkol tuto malou izolovanou planetku ochránit před dobyvačnými výpady nepřátelských vetřelců.
zdroj: PR

korgull

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.