zavřít

No One Lives Forever 2 a konzolové NFS2 gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příjemná zpráva přišla od Sierry a Fox Interactive.

Očekávaná střílečka No One Lives Forever 2 je gold a sličná agentka Cate Archer je již na cestě k vám. Do prvních obchodů by měla dorazit už 1. října. Tam na vás počká a až si ji galantně vyzvednete, vezme vás na nebezpečnou výpravu do světa teroristů. I když je to tvrdé děvče, bude čekat vaši pomoc při zneškodnění organizace zvané H.A.R.M., která se vyskytovala také v prvním díle této hry. Ale mnohem důležitější než odolávat vraždychtivým teroristům, bude zabránit vypuknutí 3. světové války, která by mohla vzejít z vysoce tajného sovětského projektu odhaleného Američany. Pokud se vám v úterý povedlo minout hratelnou demoverzi této hry, najdete ji zde.

Gold jsou také konzolové verze Need for Speed Hot Pursuit 2 a stejně jako předchozí titul, dorazí na pulty obchodů 1. října. Majitelé Xboxů, PS2 a GameCube tak budou opět o krok napřed. PCéčkáři si však nemusejí zase tak moc zoufat, jejich verze totiž bude k dispozici také v říjnu, i když až jednadvacátého.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.