zavřít

Herna G8 slavila 1 rok + NHL 2004 v MČR

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedna z nejznámějších pražských heren G8, která se nachází na Národní třídě (PC hry, automaty, laser game), včera oslavila 1 rok své existence.

Ačkoliv velká část účastníků narozeninového večírku patřila mezi aktivní hráče, jedinou skutečnou hrou večera se stal turnaj ve fotbálku (jeho veselý průběh raději nechám až do silvestrovského speciálu :). Počítače totiž pro tento večer zmizely a nahradily je stoly s občerstvením a především velkým G8 dortem (thx Dreb za fotky).


další fotky z oslav naleznete na Score.cz

Protože jsme se touto zprávou pro zpestření svátečního dne nenápadně dostali do světa heren a progamingu, nemůžu zapomenout dodat další podstatnou věc. Sportovní titul NHL 2004 se totiž podle pár dní staré zprávy stal oficiální hrou Mistrovství ČR v počítačových hrách. V praxi to tedy znamená, že v NHLku proběhne národní kvalifikace a dva nejlepší pojedou naši zemi reprezentovat do Minnesoty na NHL Global Championship 2004. Pokud si myslíte, že byste mohli být mezi nimi, podívejte se na podrobnosti přímo na webu Progamers, kteří spolu s EA Czech toto národní finále pořádají.
zdroj: ProGamers

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.