HádejHru: otestujte své znalosti online střílečky Overwatch
zdroj: tisková zpráva

HádejHru: otestujte své znalosti online střílečky Overwatch

26. 6. 2016 15:21 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Multiplayerová střílečka Overwatch si své místo na slunci po vydání na konci května pořád ještě buduje, ale dění kolem ní je zajímavé už od začátku. Prapočátky hry totiž musíme hledat v době, kdy vývojáři pracovali na úplně jiném projektu. Pokud víte, o jaký projekt šlo, dobře pro vás. Znáte ale i další fakta ohledně Overwatche? Své znalosti si můžete otestovat v našem dalším kvízu.

Připravte se, že vám k úspěchu v našem kvízu nebude stačit znát pár postav a vidět příběhové filmečky. Vyzkoušíme vás totiž z detailů, na které jsou i oficiální zdroje krátké. Pokud si ale věříte, tak jen směle do toho.

overwatch kviz zdroj: Archiv

Overwatch zažila rekordně úspěšnou betu, ve které si hru vyzkoušelo téměř 10 milionů hráčů. Úspěch však hra sklidila i po vydání. V polovině června tvůrci oznámili, že si ji pořídilo a pravidelně hraje také přes 10 milionů hráčů.

Novinka na poli online stříleček se dobře hraje i na konzolích a její postavy inspirují hráče ke spoustě cosplayů i jiné kreativní tvorbě. Na tu se vás v kvízu ale raději neptáme. Vzhledem k propracovanosti světa a postav je ale skoro škoda, že hra vlastně neobsahuje žádnou příběhovou kampaň. Nebo alespoň něco ve stylu Titanfallu.

V případě Overwatch se hraje na příběh jen mimo hru v parádních renderovaných filmečcích, respektive v bezplatných komiksech zveřejněných na webu hry. Anebo příběhové pozadí řešit nemusíte a můžete se pustit do akce. Rozhodně nebudete litovat, jak naznal i Aleš v recenzi PC verze.

zdroj: Archiv

Své znalosti o dalších hrách si můžete otestovat na webu HadejHru.cz.

Nejnovější články